Urodziny i imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Dzień urodzin wymaga wyjątkowej oprawy. Przyjęcie w krainie robotów to moc niezapomnianych wrażeń – wyśmienita zabawa i odkrywanie pasjonujących sekretów nauki.

Podczas przyjęcia dzieci wcielą się w rolę konstruktora interaktywnych robotów i wezmą udział w wielu emocjonujących konkursach, a każdy z gości otrzyma drobny upominek. Już teraz wybierz temat i zarezerwuj termin.

Jak wyglądają urodziny?

Urodziny

Urodziny w krainie robotów to dwie godziny wypełnione emocjonującą zabawą i… nauką w grupie 8-12 osób. Przyjęcie można zorganizować według wybranego bloku tematycznego, jak konstruowanie niesamowitych mechanizmów, dzikich zwierząt, rozgrywanie piłkarskich rozgrywek czy tworzenie bardziej zaawansowanych i interaktywnych robotów – pełzającego węża, elektrycznej gitary i wiele, wiele innych! A wszystko pod opieką dwóch wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów. Urodziny z robotami to doskonała forma zabawy dla dzieci ciekawych świata – Twoja pociecha zapamięta je na długo!

Co obejmuje cena przyjęcia?

2h zabawy z robotami, 2 animatorów, poczęstunek dla dzieci, zaproszenia drukowane dla gości, scenariusz tematyczny do wyboru, kawa/herbata dla rodziców + osobna salka

Chcesz zorganizować urodziny?