Warsztaty z robotyki

Zajęcia z robotyki

Zastanawiasz się, jak wartościowo wypełnić czas wolny dziecka? Co zrobić, by skutecznie rozwijać w nim, tak pożądaną we współczesnych czasach, kreatywność i zdolność logicznego myślenia? Warsztaty z robotyki – oto doskonała rozrywka i możliwość zaszczepienia w młodym człowieku pasji do fizyki, mechaniki i matematyki! Pokaż swojemu dziecku, że nauka może być fascynującą przygodą!

Wybierz zajęcia dla Ciebie

Lego WeDo

Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci (od 6 lat), które dopiero wkraczają w świat nauki, choć wciąż mają tę naturalną ciekawość otaczającej rzeczywistości i zamiłowanie do poznawania jej poprzez własną eksplorację i eksperymenty. Warto wykorzystać ten potencjał i zaprosić je do fascynującego świata robotów – by w formie zabawy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i inteligencję matematyczno-logiczną.

Lego WeDo++ i Lego EV3

Zajęcia przeznaczone dla dzieci starszych(od 9 lat). Zajęcia wykorzystują zagadnienia z obszaru mechaniki, szeroko pojętego konstruowania, programowania i wykorzystywania elektroniki. Dzięki eksperymentom, dzieci nie tylko rozwijają umiejętności twórcze, ale także uczą się logicznego myślenia. Odpowiednie pokazanie zastosowania w praktyce nauk ścisłych i przybliżenie ich młodemu człowiekowi, pozwoli odkryć niejeden talent i zarazić pasją do zdobywania użytecznej wiedzy.

Programowanie – tworzenie gry

Zajęcia przeznaczone dla dzieci starszych(od 8 lat)  idealne połączenie zabawy z wiedzą, dzięki oparciu zajęć na popularnej wśród dzieci grze Roblox. Podczas zajęć dzieci nauczą się programowania w praktyce wykorzystując zdobytą wiedzę i kreatywność do stworzenia własnej gry w Roblox.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej "Polityce Cookies".